Alcatel powraca z tabletem One Touch Evo 8 HD. Premiera na IFA | Tabletowo.pl

Alcatel powraca z tabletem One Touch Evo 8 HD. Premiera na IFA

Dołącz do dyskusji 0

Alcatel nie produkuje tabletów, które zdobywają szczytów list popularności i zapowiedziany w nocy One Touch Evo 8 HD najpewniej tego nie zmieni. Na temat urządzenia wiadomo niewiele ponad to, że ujrzy światło dzienne podczas targów technologicznych IFA, które rozpoczną się za cztery dni. Jego specyfikacja obejmuje 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 CPU taktowany zegarem 1,6 GHz, modem sieci komórkowej 4G LTE, aparat fotograficzny 5 Mpix lub 3 Mpix, kamerę internetową, 4GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD do 64GB oraz obudowę mierzącą 9 mm grubości.

Urządzenie będzie tanie i obecność modemu 4G niewątpliwie przemawia na jego korzyść, ale… popatrzcie na tę ramkę wokół ekranu! Podczas gdy boczne są raczej w porządku, szerokość górnej i dolnej zapiera dech w piersiach. Gdyby je połączyć, wypełniłyby połowę 8-calowego ekranu. W porównaniu do One Touch Evo 8 HD, nowy Nexus 7, na którego ramkę narzekają niektórzy z Was, prezentuje się wręcz rachitycznie.

Pod znakiem zapytania pozostają rozdzielczość ekranu, marka procesora (czyżby MediaTek?), ilość pamięci operacyjnej, wersja systemu operacyjnego, a przede wszystkim cena. Jak sądzicie, ile powinien kosztować tablet składający się głównie z ramki?

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona