Alcatel One Touch zapowiada premierę Flash 2 na 22 września | Tabletowo.pl

Alcatel One Touch zapowiada premierę Flash 2 na 22 września

Dołącz do dyskusji 0

Pod koniec zeszłego roku Alcatel One Touch wprowadził na rynek smartfon Flash, który nazwał „najlepszym selfiefonem na świecie”. Ciekawe zatem co powie o Flash 2, którego premiera zaplanowana została na 22 września.

Nie ukrywam, że nieco dziwi mnie fakt, że tuż przed rozpoczęciem targów IFA w Berlinie poszczególni producenci zapowiadają swoje konferencje na późniejszy czas. Dziś dowiedzieliśmy się, że Motorola zaprezentuje swój nowy zegarek, Moto 360 drugiej generacji, 8 września, z kolei Alcatel OneTuch swój najnowszy smartfon kilkanaście dni później – 22 września.

Niestety, aktualnie jakiekolwiek dane techniczne One Touch Flash 2 nie zostały ujawnione – poza przekątną ekranu. Wiemy jedynie, że Flash 2 będzie oferował 5-calowy wyświetlacz w przeciwieństwie do pierwszej generacji modelu, w którym to umieszczono ekran o pół cala większy.

Możemy pospekulować, jakimi parametrami uraczy nas Alcatel One Touch. Biorąc pod uwagę, że raczej nie będzie się uwsteczniał względem poprzedniej generacji, możemy się spodziewać czterordzeniowego procesora, ekranu HD, aparatu co najmniej 13 Mpix i kamerki 5 Mpix, jak również Androida Lollipop.

Wszystko stanie się jasne jednak dopiero 22 września.

źródło: Phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona