Alcatel OneTouch POP7 i OneTouch POP8 - kolorowe tablety dla młodych - Tabletowo.pl

Alcatel OneTouch POP7 i OneTouch POP8 – kolorowe tablety dla młodych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Alcatel OneTouch POP7 i OneTouch POP8 - kolorowe tablety dla młodych Nowości

Alcatel jest jednym z pierwszych produncetów, którzy w Las Vegas zaprezentowali swoje tabletowe nowości. Co prawda targi oficjalnie startują dopiero jutro (oczywiście rankiem czasu lokalnego), to jednak już dziś docierają do nas wieści z tego miasta, kojarzącego się głównie z kasynami. Poznajmy zatem dwa nowe tablety, które dołączyły do portfolio Alcatela: OneTouch POP7 i OneTouch POP8.

Jak przystało na firmę Alcatel, obie tabletowe propozycje nie pochodzą z wysokiej półki. Są to raczej urządzenia przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie chcą lub nie są w stanie wydać na swój sprzęt zbyt wielkiej ilości gotówki. Oba modele zostały określone jako „budget-friendly”, aczkolwiek ich końcowe ceny nie zostały – póki co – ujawnione (powinno się to zmienić już niedługo). Sądząc jednak po ilości wersji kolorystycznych, w których oba modele będą dostępne, można się domyślać, że ich główną grupą docelową mają być ludzie młodzi.

Oba modele nie mogą się pochwalić zbyt interesującymi parametrami technicznymi. Oba posiadają procesory MediaTeka (7-calowy model: dwurdzeniowy MediaTek MT8312 1,3GHz, 8-calowy: czterordzeniowy MediaTek MT8382 1,3GHz), tylko 4GB pamięci wewnętrznej, aparaty 2 Mpix oraz kamerki do połączeń wideo 0,2 Mpix. Do tego na ich pokładzie znajdziemy: GPS, 3G, WiFi, po slocie kart microSD oraz, opcjonalnie, irdę.

OneTouch POP7 posiada ekran 7″ o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, z kolei OneTouch POP8 – wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Do obu będzie można dokupić wiele różnokolorowych etui i pokrowców.

Mniejszy z tabletów ma trafić do sprzedaży pod koniec lutego, natomiast większy – w okolicy marca bieżącego roku.

Tabletowo.pl Alcatel OneTouch POP7 i OneTouch POP8 - kolorowe tablety dla młodych Nowości   Tabletowo.pl Alcatel OneTouch POP7 i OneTouch POP8 - kolorowe tablety dla młodych Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona