Alcatel OneTouch Pop 7S - kolorowy tablet z LTE i Androidem 4.4 - Tabletowo.pl

Alcatel OneTouch Pop 7S – kolorowy tablet z LTE i Androidem 4.4

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Alcatel OneTouch Pop 7S - kolorowy tablet z LTE i Androidem 4.4 Nowości

Jednym z produktów zapowiedzianych (nie zaprezentowanych, bo nigdzie nie mogłam go znaleźć na stoisku) przez firmę Alcatel na MWC 2014 był Alcatel OneTouch Pop 7S. I choć jego cena nie została ujawniona, można domniemywać, że będzie to jeden z tańszych, o ile nie najtańszy tablet z LTE i Androidem 4.4 Kit Kat. A to, przyznacie, jest ciekawe połączenie.

Mimo wszystko nie dla każdego OneTouch Pop 7S będzie interesującą propozycją. Powodem tego jest rozdzielczość 7-calowego wyświetlacza IPS, która wynosi 1024 x 600 pikseli. Jak powszechnie wiadomo, nie jest to rozdziałka zapewniająca komfort użytkowania podczas czytania wszelkiego rodzaju dokumentów. Ale jeśli ktoś szuka tabletu do oglądania filmów (również na ekranie telewizora, dzięki streamowaniu treści) lub grania – na pewno się sprawdzi.

Pełna lista parametrów technicznych modelu nie została ujawniona. Znamy jedynie najważniejsze komponenty, które znalazły się na jego pokładzie. Są to: wspomniany 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz (brak danych dotyczących konkretnej jednostki), LTE z możliwością wykonywania połączeń telefonicznych, aparat 3 Mpix, kamerka VGA oraz system operacyjny Android 4.4 Kit Kat. Sprzęt waży 285 gramów, a jego obudowa ma 8,9 mm grubości.

Cena Alcatel OneTouch Pop 7S nie została podana. Patrząc jednak po jego specyfikacji, nie powinna należeć do najwyższych.

Tablet trafi do sprzedaży w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Tabletowo.pl Alcatel OneTouch Pop 7S - kolorowy tablet z LTE i Androidem 4.4 Nowości

ź: info prasowe Alcatel

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona