Alcatel One Touch Scribe Pro: 6-calowy telefon z rysikiem za 300 dolarów | Tabletowo.pl

Alcatel One Touch Scribe Pro: 6-calowy telefon z rysikiem za 300 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Podczas gdy świat z biciem serca czeka na premierę Samsunga Galaxy Note 3, konkurencja nie śpi. Alcatel, jeden z mniejszych producentów elektroniki użytkowej, przygotowuje 6-calowy tabletofon mający stanąć w szranki z Note 3, HTC One X i Xperią Z Ultra. Informacje o nim opublikował Eldar Murtazin, rosyjski guru technologiczny mający dostęp do najnowszego sprzętu na długo przed jego premierą.

Alcatel One Touch Scribe Pro zapowiada się co najmniej interesująco. Rzut oka na jego specyfikację wystarczy, by móc stwierdzić, że to urządzenie nie skończy jako zapomniany gadżet w zakurzonym magazynie podmiejskiego sklepu z elektroniką. Producent wyposażył go w czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 GHz, 6-calowy ekran dotykowy o nieznanej rozdzielczości z możliwością obsługi rysikiem, aparat fotograficzny 13 Mpix, duży akumulator 3400 mAh, głośniki Dolby Digital Plus i funkcję dual-SIM pozwalającą na obsługę dwóch kart SIM jednocześnie. Ponadto, w zestawie sprzedażowym najprawdopodobniej znajdzie się także etui LED Magic Flip wyświetlające godzinę na pokrywie kryjącej ekran.

Tabletofon zapowiada się ciekawie, nie sądzicie? Jednakże jego zalety nie kończą się na mocnych podzespołach i 6-calowym ekranie. Jeśli wierzyć doniesieniom Murtazina, urządzenie będzie kosztować około 300 dolarów, co czyni zeń jedną z najciekawszych (jeśli nie najciekawszą) propozycji w tym przedziale cenowym. Alcatel One Touch Scribe Pro zadebiutuje w Hong Kongu i nie wiadomo, czy kiedykolwiek zawędruje do Europy.

via Eldar Murtazin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona