Alcatel one touch EVO7 z demontowalnym modemem 3G w Orange | Tabletowo.pl

Alcatel one touch EVO7 z demontowalnym modemem 3G w Orange

Dołącz do dyskusji 0

Operator sieci Orange wprowadził do swojej oferty kolejny tablet internetowy. Alcatel one touch EVO7, bo o nim właśnie mowa jest już dostępny i można go nabyć za złotówkę wraz z mobilnym Internetem Orange Free w planie za 59 złotych miesięcznie. Jeśli jednak skorzystacie z Orange Open lub Orange Combo to kwota miesięcznego zobowiązania możne wynieść zaledwie 29 złotych.

W ramach 2-letniego kontraktu, abonent otrzyma co miesiąc 5 GB transferu, 50 minut na rozmowy z Orange i numerami stacjonarnymi, 30 SMS-ów do sieci Orange oraz bezpłatny dostęp do usługi Szczęśliwe godziny (nielimitowany transfer danych w godzinach 00:00 – 08:00).

Alcatel one touch EVO7 to propozycja dla mniej wymagających użytkowników. Tablet został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor Rockchip RK2918 o częstotliwości taktowania 1 GHz, który wspomagany jest przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3 oraz 4 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy poprzez zaimplementowany slot kart microSD.

Pozostała specyfikacja techniczna obejmuje kamerę frontową o matrycy 0,3 Mpix, głośniki stereo, moduł sieci Wi-Fi w standardzie b/g/n z Wi-Fi Direct, port microUSB 2.0, akumulator o pojemności 4160 mAh oraz demontowalną ramkę skrywającą modem 3G oferujący transfer danych z prędkością do 21 Mbps. Całość pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona