Alcatel One Touch Evo 7 - tablet z demontowalnym modemem 3G - Tabletowo.pl
Ważne

Alcatel One Touch Evo 7 – tablet z demontowalnym modemem 3G

Tabletowo.pl Alcatel One Touch Evo 7 - tablet z demontowalnym modemem 3G Koncepcje Nowości

Alcatel One Touch Ev 7, na pierwszy rzut oka niczym niewyróżniający się tablet z 7-calowym wyświetlaczem, kryje pewien sekret. Nim do niego przejdę, zapoznam Was z jego podstawową specyfikacją, w której skład wchodzi procesor 1GHz, 1GB RAM, jakaś kamera internetowa, czytnik kart pamięci microSD, złącze tu, złącze tam, prosta obudowa, parę przycisków i system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich bez nakładki graficznej producenta, ale z pełnym zestawem aplikacji Google. Kolejna budżetówka? Nie do końca.

Alcatel nie jest uznawany za szczególnie innowacyjnego lub kreatywnego twórcę elektroniki. Jego produkty są poprawne, nie zdobywają globalnej popularności, a marka bardziej kojarzy się z tanimi słuchawkami niż dobrymi tabletami internetowymi. Być może chcąc zmienić swój obraz w oczach klienta, Alcatel postanowił zagonić inżynierów do pracy i zmusić ich do stworzenia czegoś oryginalnego. Udało im się. Sekretem One Touch Evo 7 jest demontowalna ramka mieszcząca modem sieci komórkowej 3G. Za konceptem stoi chęć uprzyjemnienia życia użytkownikowi, który ramkę z modemem aplikowałby tylko wtedy, gdy potrzebowałby połączyć się z internetem. Takie rozwiązanie nie tylko przyciąga uwagę, ale także przekłada się na niższy koszt urządzenia. Ramka z 3G mogłaby być opcjonalnym akcesorium sprzedawanym osobno. Niestety, w chwili obecnej One Touch Evo 7 jest zaledwie tajemniczym konceptem, a jego cena pozostaje nieznana.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona