Aktualizacje czas zacząć – zobaczcie, co HTC planuje na sierpień | Tabletowo.pl

Aktualizacje czas zacząć – zobaczcie, co HTC planuje na sierpień

Dołącz do dyskusji 0

Wielu posiadaczy nowoczesnych smartfonów z niecierpliwością wypatruje aktualizacji dla swoich urządzeń. Sierpień będzie miesiącem użytkowników urządzeń HTC. Producent wypuści wtedy najnowszą wersję Androida, 5.1 Lollipop, na jednego ze swoich flagowców. Jesteście ciekawi którego?

Tajwańczycy, a dokładniej brytyjski oddział HTC, podali wczoraj informację o aktualizacji dla zeszłorocznego flagowca, tj. HTC One M8. Telefon w sierpniu otrzyma paczkę z Androidem 5.1 Lollipop. Wraz z najnowszą wersją systemu telefon dostanie odświeżoną nakładkę Sense UI 7. Jak wiemy, wsparcie software’owe dla naszych smartfonów jest bardzo ważne, a regularne i częste aktualizacje rozwiązują wiele problemów czy też wprowadzają nowe możliwości. Nie inaczej będzie tym razem. Zwłaszcza w przypadku nowej nakładki systemowej, która wniesie w One M8 powiew świeżości i upodobni go (jeszcze bardziej ;)) do HTC One M9.

Informacja odnośnie nadchodzącej aktualizacji HTC One M8 do Androida 5.1 powinna ucieszyć użytkowników tego modelu. Niestety, póki co nie jesteśmy w stanie stwierdzić kiedy najnowsza wersja systemu zostanie udostępniona w Polsce, ale możemy być pewni, że będzie to kwestią czasu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona