Tak to powinno wyglądać! Xiaomi Mi A1 (tak, ten za 999 zł), dostał Androida 8.0 Oreo | Tabletowo.pl

Tak to powinno wyglądać! Xiaomi Mi A1 (tak, ten za 999 zł), dostał Androida 8.0 Oreo

Dołącz do dyskusji 0

Mówią, że Xiaomi Mi A1 byłby idealnym smartfonem, gdyby miał NFC. Ten brak jednak można mu wybaczyć, bo w cenie wynoszącej aktualnie 999 złotych (oczywiście w polskiej dystrybucji), oferuje naprawdę wiele – trudno mu cokolwiek zarzucić pod względem stosunku cena/jakość. A od dziś ma także najnowszą wersję systemu Android – 8.0 Oreo. Da się? Da!

Jasne, przy tym wszystkim trzeba pamiętać o jednej rzeczy – Xiaomi Mi A1 to tak zwany „bieda Pixel”. Nazywany tak jest nie bez powodu. Mi A1 jest bowiem jednym z przedstawicieli smartfonów z serii Android One, a więc z „czystą” wersją systemu, dzięki czemu ma zapewnione wszelkie aktualizacje wcześniej niż produkty innych firm, również te droższe.

Jakiś czas temu Xiaomi zapowiadało, że Oreo na Mi A1 ma wylądować jeszcze w tym roku i… udało im się dotrzymać słowa. Ostatni dzień roku rano przyniósł użytkownikom tego smartfona wyczekiwaną aktualizację. Miły prezent na zakończenie roku, a może raczej na wejście w nowy rok.

Aktualizacja, standardowo, wypuszczana jest falami, ale można ją już pobierać także w Polsce. Waży sporo, bo aż ponad 1 GB.

Jeśli macie Xiaomi Mi A1 – podzielcie się, jak tam śmiga na Oreo. Powinno być jeszcze lepiej niż na Nougacie!

Dzięki Adrian za podzielenie się tym info :)

Recenzja Xiaomi Mi A1, czyli Mi 5X w wersji Android One

Polecamy również

Recenzja Xiaomi Mi A1

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Aplikacja tygodnia #14 - Flashscore

Wyniki sportowe na żywo w Twoim smartfonie

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona