Aktualizacja Samsunga Galaxy Tab (7″) do 2.3.3 Gingerbread rozpoczęta | Tabletowo.pl

Aktualizacja Samsunga Galaxy Tab (7″) do 2.3.3 Gingerbread rozpoczęta

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Tab zadebiutował na rynku pod koniec ubiegłego roku, będąc jednym z pierwszych tabletów internetowych, mających rywalizować z iPadem (wtedy oczywiście z pierwszą generacją). Czy mu to wyszło, czy też nie – zdania są podzielone, ale akurat nie to w tym momencie jest najistotniejsze.  Bez wątpienia w momencie rynkowego debiutu, Galaxy Tab był najlepszą propozycją z ekranem o przekątnej 7″ mimo tego, że jego system operacyjny (Android 2.2) nigdy nie był i nie będzie przystosowany do pracy na tabletach. To jednak nie przeszkodziło Samsungowi w zdobyciu sporego grona odbiorców, którzy teraz mają okazję zaktualizować Androida do wersji 2.3.3 Gingerbread.

Dobra, wszystko pięknie, ale… aktualizacja Samsunga Galaxy Tab przeznaczona jest na chwilę obecną wyłącznie dla Włochów. Kiedy reszta świata będzie mogła oficjalnie doznać dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą Android 2.3.3 – na razie nie wiadomo.

Ale oczywiście nie jest to sytuacja bez wyjścia. Na zagranicznych forach internetowych (choćby tu) pojawiły się już pliki aktualizacyjne nowszej wersji systemu dla Samsunga Galaxy Tab. Wystarczy postępować zgodnie z opisem, by cały proces przebiec gładko i bez komplikacji.

Oczywiście osoby decydujące się na aktualizację Androida z plików pochodzących z powyższego źródła robią to na własną odpowiedzialność.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona