Ruszyła oficjalna aktualizacja do iOS 11 | Tabletowo.pl

Ruszyła oficjalna aktualizacja do iOS 11

Dołącz do dyskusji 0

Część miłośników Apple zapewne czeka na to, aż w ich dłoniach pojawią się najnowsze urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Dziś jednak dobra wiadomość dla tych, którzy chcieli, by na ich obecnym sprzęcie znalazła się najświeższa wersja oprogramowania. I dziś nadszedł ten dzień, czyli oficjalne udostępnienie iOS 11.

Kurz po ubiegłotygodniowej konferencji Apple powoli opada. Spośród całego zaprezentowanego tam towarzystwa, największą gwiazdą bez wątpienia był oczekiwany przez cały świat iPhone X. Nie samymi urządzeniami jednak człowiek żyje, toteż do wiadomości podano, że właśnie 19 września udostępniona zostanie najnowsza odsłona systemu. Drodzy Państwo, oto i jest. iOS 11 od dziś, od godziny 19:00 gotowy jest do pobrania na następujące modele:

  • iPhone: X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, SE, 5S,
  • iPad: 12,9″ pierwszej i drugiej generacji, 10,5″, 9,7″, iPad Air 2, iPad Air, iPad piątej generacji, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2,
  • iPod: szóstej generacji.

Jakie zmiany niesie za sobą nowe oprogramowanie? Nie wiem dlaczego, ale podobnie jak Grześkowi, mnie również w pamięci zapadły animoji. Zapewne to nie ta zmiana będzie jednak tą najbardziej oczekiwaną przez samych użytkowników. Posiadaczom iPad’ów do gustu przypadnie pewnie „nowy dock”. Zmianie ulegnie także wygląd sklepu AppStore. Jeżeli jesteście ciekawi wszystkich nowości jeszcze zanim system znajdzie się na Waszych urządzeniach, zapraszam >tutaj<.

Do uzyskania najnowszej odsłony iOS prowadzą Was dwie drogi. Możecie to uczynić bezpośrednio z poziomu Waszego sprzętu. W razie konieczności istnieje również możliwość skorzystania z komputera z programem iTunes i zainstalowania najnowszego systemu przy jego pomocy.

Jeżeli nie jesteście jeszcze pewni czy w ogóle instalować iOS 11, zajrzyjcie do tekstu Rafała. On co prawda korzystał wtedy z wersji beta, ale może jego spostrzeżenia rozwieją Wasze wątpliwości.

Źródło: myApple.pl, opracowanie własne na podstawie publikacji Tabletowo.pl

Polecamy również:

Sprawdź, jakie aplikacje przestaną Ci działać po aktualizacji do iOS 11

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona