Aktualizacja do Androida Marshmallow dla OnePlus 2 - Tabletowo.pl

Aktualizacja do Androida Marshmallow dla OnePlus 2

Dołącz do dyskusji 0

Kto ma zeszłorocznego zabójcę flagowców? OnePlus rozpoczął dystrybucję aktualizacji do Androida Marshmallow dla swojego modelu OnePlus 2. Oznacza to też usprawnienie wersji systemu operacyjnego OxygenOS do wersji 3.0.2.

Producent kazał dość długo czekać na aktualizację swojego flagowca do najnowszej wersji zielonego robocika, co tłumaczy troską o dostarczenie najbardziej dopracowanego kawałka kodu, jakim mogą się obecnie podzielić. OnePlus nie omieszkał podziękować użytkownikom swoich smartfonów za cierpliwość. Android 6.0.1 przynosi kilka dodatkowych funkcji i usprawnień, a niektóre opcje bezpowrotnie usuwa. Co się zmienia?

Dodano funkcję Doze dla baterii, poprawiono funkcjonowanie czytnika linii papilarnych i przeprojektowano aplikację aparatu na nowo, a sam aparat zyskał lepszy autofocus. Aplikacje MaxxAudio i Tuner usunięto, a ich funkcje zintegrowano z Dirac HD Sound.

Interesującym usprawnieniem jest możliwość zablokowania wybranych aplikacji, tak by nie uciekały nam z pamięci. Dzięki temu nie będą musiały być ponownie uruchamiane, za każdym razem, gdy je przywołamy. Teoretycznie jest to wspólna cecha każdego Androida, ale z praktyki wiemy, że smartfony uwielbiają ubijać niektóre procesy w tle – OnePlus daje nam możliwość pewnej kontroli nad tymi apkami, których ekranu ładowania nie chcemy oglądać w nieskończoność.

Na forum OnePlus przypomniano też, że po aktualizacji będzie konieczne wprowadzenie raz jeszcze wzorów odcisków palców, gdyż jej instalacja wymazuje te przechowywane w pamięci urządzenia.

Update powinien dotrzeć do wszystkich w przeciągu dwóch dni, a więc maksymalnie do jutra wszystkim OnePlus 2 zostanie udostępniona możliwość zakosztowania androidowej pianki.

źródło: Forum OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona