Aktualizacja dla Samsunga Galaxy S8 i S8+ w Polsce ma wyeliminować efekt zaróżowienia ekranu | Tabletowo.pl

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy S8 i S8+ w Polsce ma wyeliminować efekt zaróżowienia ekranu

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że na swoim rodzimym rynku Samsung wypuścił łatkę, dzięki której problem ze słynną już „łososiową bielą” ma zostać ostatecznie zażegnany. Wygląda na to, że w Korei Południowej aktualizacja przyjęła się i producent idzie o krok dalej, decydując się na dystrybucję aktualizacji w innych częściach świata.

Nowa wersja oprogramowania powinna być już widoczna na Waszych Samsungach Galaxy S8 i S8+. Paczka danych waży niespełna 430 MB i ma być ona panaceum na sygnalizowane problemy z wyświetlaczem. Jak możecie zobaczyć na poniższym screenie, Samsung w tej aktualizacji zmieścił także ogólne poprawki i usprawnienia w działaniu systemu, eliminując także zauważone błędy.

Właśnie kończę proces aktualizacji. Mam nadzieję, że pozwoli ona wycisnąć ze smartfona jeszcze więcej. Koniecznie dajcie znać, czy już zaktualizowaliście Wasze smartfony i czy dostrzegliście jakieś zauważalne zmiany ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona