Rusza aktualizacja dla OnePlus 2 ale to jeszcze nie Nougat | Tabletowo.pl

Rusza aktualizacja dla OnePlus 2 ale to jeszcze nie Nougat

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus jakiś czas temu zaktualizowało trzecią generację swojego flagowca. Teraz przyszedł czas, aby do tego grona dołączył OnePlus 2, który cały czas cieszy się dużą sympatią i rozpoznawalnością nie tylko w naszym kraju.

O aktualizacji możecie przeczytać na oficjalnym forum OnePlus. Z wpisu dowiecie się, że procedura da Wam dostęp do Oxygen OS w wersji 3.5.8. Firma skupiła się na kilku poprawkach od strony softu, w tym:

  • aktualizacja zabezpieczeń do tych z 1 marca,
  • wyeliminowano pogłos podczas wideorozmów w aplikacji Duo,
  • wyeliminowano chwilowe spadki sygnału sieci stacjonarnej,
  • poprawiono kompatybilność dźwięku,
  • wyeliminowano pozostałe – drobniejsze – zauważone błędy.

Aktualizacja dostępna jest przez OTA i jak podejrzewa część użytkowników, jest to ostatnia paczka przed udostępnieniem użytkownikom Androida Nougat. Trudno tu jednak o konkrety, bowiem firma nie zabrała w tej kwestii oficjalnego stanowiska.

OnePlus 2

Przypomnijmy, że jakiś czas temu potwierdzono planowaną dystrybucję Androida Nougat dla OnePlus 2, jednak od tego czasu użytkownicy czekają i patrzą, jak ich koledzy posiadający urządzenia OnePlus 3 oraz 3T mogą już zaktualizować swoje smartfony.

źródło: forum.oneplus.net

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona