Aktualizacja Asusa Eee Pad Transformer do Androida 4.0 od 12 stycznia

tablet asus eee pad transformer

Nieliczni (na razie) posiadacze Asusa Eee Pad Transformer Prime mogą spać spokojnie, bowiem od kilku dni wiadomo już, że od 12 stycznia rozpocznie się aktualizacja systemu Android do wersji Ice Cream Sandwich. Dotychczas tego samego nie można było powiedzieć o właścicielach modelu poprzedniej generacji, czyli Asusa Eee Pad Transformer.

Jak się jednak okazało, także i to urządzenie dostanie możliwość aktualizacji już na dniach. Oddział Asusa z Singapuru opublikował na Facebooku informację, że proces aktualizacji tego modelu rozpocznie się także 12 stycznia.

asus tf101 android ice cream sandwich

Update systemu będzie można zainstalować na urządzeniu bezprzewodowo, bowiem będzie to aktualizacja OTA (wystarczy połączenie z internetem dzięki WiFi). Trzeba jednak pamiętać, że fakt, iż proces udostępniania najnowszej wersji systemu rozpocznie się 12 stycznia, nie musi oznaczać, że właśnie tego dnia wszyscy posiadacze Asusa Eee Pad Transformer będą mieli możliwość dokonania aktualizacji. Mamy jednak nadzieję, że proces przebiegnie szybko i na „lodową kanapkę” nikt nie będzie musiał zbyt długo czekać.

Dzięki Damian za podesłane info! ;)