Akcja promocyjna Gazety Wyborczej – fablet WOO Quasar już za 399 zł!

Elektronika mobilna stała się tak popularna, że klient bombardowany jest zewsząd. Tym razem z akcją promocyjną wychodzi Gazeta Wyborcza. W ramach tej oferty do kupienia jest fablet o enigmatycznej nazwie WOO Quasar. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że cena początkowa urządzenia to 699 zł, jednak osoby, które spełnią warunki promocji, będą mogły nabyć sprzęt za jedyne 399 zł w jednym ze sklepów Carrefour, który bierze udział w promocji. Zainteresowani kupnem niedrogiego sprzętu z większą przekątną niż 5 cali, powinni zapoznać się z warunkami akcji.

Aby skorzystać z atrakcyjnej ceny urządzenia należy zebrać 14 kuponów, które dostępne będą na łamach Gazety Wyborczej od 29 sierpnia do 16 września br. Fablet dostępny będzie w sprzedaży od 20 września. W pierwszym dniu promocji tj. 29 sierpnia w gazecie zamieszczona będzie specjalna karta do zbierania kuponów. Natomiast osoby, które są pewne kupna urządzenia, powinny najpóźniej do 7 września złożyć rezerwację na ten sprzęt za pośrednictwem jednego z 218 placówek Carrefour i Carrefour Market, które biorą udział w promocji. Jednak, aby zarezerwować takie urządzenie, chętna osoba musi wydrukować sobie formularz zgłoszeniowy, który dostępny będzie na stronie akcji. W przypadku pominięcia jednego z kuponów, będzie możliwość uzupełnienia specjalnym Jokerem. Po odbiór/kupno fabletu trzeba udać się do hipermarketu Carrefour wraz z z pełną kartą kuponową i numerem rezerwacji.

phablet_akcja

 

WOO SP6020 Quasar posiada 6 calową matrycę o rozdzielczości qHD (960 x 540 px). Jednostką napędzającą urządzenie jest dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz. Wspiera go 512 MB RAM, a także 4 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć za pomocą kart microSD do 32 GB. Na pokładzie zagościł system Google Android 4.2.2. Wśród modułów łączności znajdziemy Bluetooth, WiFi, a także GPS. Do dyspozycji mamy dwa moduły fotograficzne – frontowy aparat 8 Mpx i 2 Mpx kamerę do wideorozmów. Ogniwo zasilające posiada pojemność 2500 mAh.

Film przedstawiający WOO Quasar: