Potrzebna jest Twoja pomoc – przyłącz się do akcji „Pomoc mierzona kilometrami” | Tabletowo.pl

Potrzebna jest Twoja pomoc – przyłącz się do akcji „Pomoc mierzona kilometrami”

Dołącz do dyskusji 0

5. edycja akcji „Pomoc mierzona kilometrami” trwa w najlepsze. Właśnie pojawiło się nowe wyzwanie i potrzebna jest Twoja pomoc, żeby udało się je wypełnić. A przy okazji przekonasz się na własnej skórze, że pomaganie innym może być naprawdę banalnie proste – nie musisz się nawet specjalnie męczyć.

5. edycja akcji „Pomoc mierzona kilometrami” wystartowała 24 czerwca 2017 roku. Przez zaledwie miesiąc zaangażowani w nią uczestniczy – zarówno w Polsce, jak i za granicą, łącznie ponad milion osób – przebyli w sumie 50 milionów kilometrów. Jednak teraz wszyscy muszą się jeszcze bardziej zmobilizować, ponieważ 30 lipca będą musieli pokonać aż milion kilometrów.

Jest to jedno z kilku wyzwań, które mają na celu zmotywowanie wszystkich do wzmożonej aktywności fizycznej. W tym przypadku można jednak wygrać – oprócz osobistej satysfakcji, że pomogło się potrzebującym dzieciakom, podopiecznym Fundacji TVN „nie jesteś sam” – nagrody rzeczowe. Pierwsze sto osób, które 30 lipca udostępni na oficjalnym profilu akcji w serwisie społecznościowym Facebook wideo, ilustrujące ich aktywność tego dnia, otrzyma bidon albo koszulkę.

Aby włączyć się w akcję „Pomoc mierzona kilometrami”, trzeba pobrać na swój smartfon lub smartwatch aplikację Endomondo i dołączyć do wyzwania o takiej samej nazwie. A później wystarczy już tylko ruszyć się z domu – nie jest ważne, czy będziesz spacerował, biegał, czy jeździł na rowerze – każdym przebytym kilometrem dołożysz swoją cegiełkę i pomożesz niepełnosprawnym dzieciakom. Bo kilometry zostaną przeliczone na prawdziwe pieniądze (przez cztery akcje uzbierano cztery miliony złotych).

Źródło: T-Mobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona