Akcja 12 Days of Christmas wystartowała - Tabletowo.pl

Akcja 12 Days of Christmas wystartowała

Tabletowo.pl Akcja 12 Days of Christmas wystartowała Aplikacje Apple Nowości

Kolejne święta już za chwil kilka przejdą do historii, lecz nie przeszkadza to firmie Apple w rozpoczęciu rozdawania prezentów posiadaczom urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka, pracujących w oparciu o iOS. Akcja została nazwana „12 Days of Christmas„, a w jej ramach każdego dnia – od 26 grudnia do 6 stycznia – będzie można pobrać z iTunes za darmo jakąś treść multimedialną – piosenkę (album), grę, aplikację, książkę, teledysk, itp.

Jak nie trudno zauważyć, dziś jest drugi dzień świąt, a co za tym idzie – pierwszy dzień akcji Apple. Dziś do zgarnięcia za free jest album Coldplay z koncertowymi nagraniami utworów wykonanych przez zespół podczas iTunes Festival w Londynie, który miał miejsce w tym roku. Jako że jest to wersja LP, poza piosenkami macie dostęp do wideo z koncertu.

Szkoda tylko, że wspomnianą płytę Coldplay można było pobrać za darmo w Polsce już od momentu otworzenia polskiego iTunes Store albo i jeszcze wcześniej. Ciekawe jednak co ciekawego Apple wymyśli w ciągu kolejnych dni trwania świątecznej akcji.

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić kolejne bezpłatne multimedia do pobrania z iTunes, zaopatrzcie się w specjalną aplikację 12 Days of Christmas. Tymczasem album Coldplay możecie pobrać stąd.

Poszczególne dni (wpis aktualizowany codziennie):
– 26.12.2011: album Coldplay,
– 27.12.2011: Broken Sword – The Smoking Mirror: Remastered,
– 28.12.2011: Lady Gaga – Marry the night,
– 29.12.2011: Król Lew,
– 30.12.2011: Sonic & SEGA All Stars Racing,

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona