Akcesoria do tabletów od Manty: podstawka, klawiatura i uchwyt na zagłówek - Tabletowo.pl

Akcesoria do tabletów od Manty: podstawka, klawiatura i uchwyt na zagłówek

Tabletowo.pl Akcesoria do tabletów od Manty: podstawka, klawiatura i uchwyt na zagłówek Akcesoria Nowości

Rynek tabletów internetowych rozwija się bardzo dynamicznie – trudno tego nie zauważyć również w Polsce. Ale tablety to nie tylko same urządzenia. Do komfortowego korzystania z nich potrzebujemy jeszcze gier i aplikacji dostępnych w sklepach mobilnych, jak również akcesoriów, w znacznej mierze ułatwiających nam pracę ze sprzętem w różnych warunkach – podnoszą komfort użytkowania tabletu i zapewniają jeszcze większą wygodę. Nic dziwnego, że krajowi dystrybutorzy sprzętu zaczęli oferować również akcesoria do tabletów. Wśród nich jest również Manta, która zapowiedziała trzy nowości: podstawkę, klawiaturę oraz uchwyt na zagłówek.

Zacznijmy może od klawiatury Manta MA701. Przeznaczona jest do 7-calowych modeli i wyposażona w standardową klawiaturę QWERTY i port microUSB, zapewniający kompatybilność akcesorium z wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku. Dodatkowo zamknięta jest w eleganckim etui, które chroni ekran tabletu.

Kolejnym akcesorium jest podstawka Manta MA320, dzięki której możliwe jest ustawienie tabletu na jakiejkolwiek powierzchni zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki temu umożliwia wygodne oglądanie filmów lub zdjęć (funkcja cyfrowej ramki).

Tabletowo.pl Akcesoria do tabletów od Manty: podstawka, klawiatura i uchwyt na zagłówek Akcesoria Nowości

Z kolei uchwyt Manta MA321 służy do zamocowania tabletu na zagłówku przedniego siedzenia w samochodzie. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie znajdujący się na tylnim siedzeniu pojazdu mogą oglądać filmy, bądź korzystać z urządzenia bez potrzeby trzymania go w dłoniach – przydatne rozwiązanie zwłaszcza osobom zmotoryzowanym z dziećmi na tylnej kanapie. Regulacja ramion oznacza, że uchwyt utrzyma tablety o różnej wielkości.

Wszystkie trzy akcesoria są uniwersalne i niebawem trafią do sprzedaży. Ich ceny nie zostały ujawnione.

Tabletowo.pl Akcesoria do tabletów od Manty: podstawka, klawiatura i uchwyt na zagłówek Akcesoria Nowości

ź: Manta

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona