Akcesoria Belkin dla iPada w kuchni

Kto z Was lubi czasem poeksperymentować w kuchni? Bo ja zawsze – kiedy tylko mam na to czas i okazję. W takich momentach najczęściej przydatny jest numer do mamy ;) oraz… internet. A jak wygodniej przeszukiwać zawartość online niż na tablecie? Z takiego założenia wyszła firma Belkin, wypuszczając na rynek 3 nowe produkty.

Akcesoria – F5L098cw, F5L099cw oraz F5L100cw – skierowane są dla posiadaczy tabletów oznaczonych logiem nadgryzionego jabłuszka. Różnią się one sposobem zamocowania i umiejscowienia urządzenia, także każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie.

Przejdźmy zatem do opisu poszczególnych produktów.

Chef Stand + Stylus
F5L099cw


Cena: 149zł
Uchwyt przeznaczony dla: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad mini.

Podstawka Chef Stand pozwala na ustawienie iPada na blacie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji tablet będzie odchylony o niewielki kąt, co ułatwi korzystanie z niego w pozycji stojącej. Dodatkowo do zestawu dołączony jest stylus wraz z własnym stojakiem. Oczywiście nie oczekujmy, że jest to cokolwiek na poziomie S Pena. Stylus pozwoli na korzystanie z iPada bez potrzeby dotykania go palcami – przydatna rzecz podczas gotowania, prawda? Zarówno stojak jak i rysik można myć pod bieżącą wodą.Kitchen Cabinet Mount
F5L100cw

Cena: 129zł
Uchwyt przeznaczony dla: iPad, iPad 2, iPad 3.

Kolejny produkt pozwala na zawieszenie urządzenia np. pod jakąś szafką. Według producenta, uchwyt ten jest skierowany przede wszystkim do osób, które nie posiadają obszernej kuchni. Cabinet Mount pozwala na zaoszczędzenie miejsca na blacie, poprzez proste przytwierdzenie tabletu do szafki bądź półki. Istnieje również możliwość zmiany kąta nachylenia urządzenia tak, by umożliwić jak najwygodniejsze korzystanie.

Fridge Mount
F5L098cw


Cena: 129zł
Uchwyt przeznaczony dla: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4.

Ostatni z akcesoriów pozwala na przytwierdzenie tabletu do drzwi lodówki, ściany bądź szafki, bez uszkadzania nawierzchni. Jak podaje producent, specjalna technologia „3M™ Command™ Strips” zabezpiecza urządzenie przed wypadnięciem. Nie można tutaj zmieniać kąta nachylenia, zatem najlepiej zawiesić tablet na odpowiedniej wysokości.


To co – kto z Was skorzysta z powyższych akcesoriów? Czy może uważacie, że takie rzeczy są zbyteczne i szkoda na nie pieniędzy? Piszcie ;)

[ź: własne, Belkin]