AirStand – tabletowa podstawka pełna elegancji

Akcesoria do tabletów nie budzą tyle emocji, co premiery samych urządzeń. Wcale to nie oznacza, że są one niepotrzebne. Wręcz przeciwnie, niektóre z nich uważam za niezbędne. Z tego samego założenia wyszli twórcy projektu, którzy postanowili wystartować z nowym akcesorium do tego typu sprzętu. Chodzi o podstawkę/statyw do tabletu, AirStand.

Reklama

Twórcy tego zmyślnego narzędzia, wystartowali ze swoją propozycją na crowfundingowym portalu Kickstarter. Zapewne, aby dobrze rozpocząć dystrybucje potrzebne są odpowiednie nakłady finansowe na starcie, które pomysłodawcy chcą pozyskać od przychylnych osób, które – z kolei – będą skore wesprzeć tę inicjatywę. Do zebrania jest 30 000 dolarów, a cena pojedynczego egzemplarza wynosi 52$. Muszę przyznać, że jak dla Polaka to dosyć sporo, chociaż patrząc na podstawkę można mieć ku temu wątpliwości, a to dlatego, że produkt prezentuje się wyśmienicie. Wykonany jest całkowicie z aluminium wysokiej jakości – CNC. Kąt obrotu to 180 stopni, zatem każdy znajdzie pozycję dla siebie. Podstawka mocowana jest do urządzenia za pomocą niewielkiej powierzchni i usytuowanego tam kleju, jednak jak zapewnia pomysłodawca, usunięcie jej nie będzie stanowić dla nikogo problemu. Nie pozostawia również pozostałości kleju nieprzyjemnego w dotyku. Zaletą tego akcesorium jest to, że pozostaje niewidoczny patrząc na tablet od przodu.

air-stand- rodzaje trybów

Do tej pory na rynku nie ma zbyt wielu takich akcesoriów. Osobiście sam borykałem się z tym dylematem, aby w jak najlepszy sposób zaprezentować Wam recenzję testowanego ostatnio przeze mnie urządzenia. Muszę przyznać, że pośród morza taniej chińszczyzny, propozycja ta wygląda imponująco. Z chęcią widziałbym dla niej miejsce na rynku. Oczywiście cena nie zachęca, ale zawsze wychodziłem z założenia, że za dobry produkt trzeba trochę zapłacić. Jeśli podstawka jest tak świetna jak zapewnia twórca, to warto zainteresować się tym projektem i wesprzeć go.