AirDroid wraz z nową aktualizacją przynosi wbudowany menedżer plików - Tabletowo.pl

AirDroid wraz z nową aktualizacją przynosi wbudowany menedżer plików

Dołącz do dyskusji 0

Czas leci, pojawiają się coraz to nowsze i lepsze smartfony, a zarządzanie ich działaniem z poziomu komputera nadal nie jest proste i intuicyjne. Wielu z nas korzysta z różnych dedykowanych temu aplikacji, dzięki którym nie odrywając wzroku od monitora można sprawdzić kto do nas dzwoni, odpisać na SMS-a i odrzucić zbędne powiadomienie. Jednym z tego typu rozwiązań jest AirDroid, który otrzymał niemałą aktualizację.

AirDroid to aplikacja, która pamięta chyba najdawniejsze czasy Google Play. Sam przypominam sobie, jak pobierałem ją po raz pierwszy, jeszcze z Android Marketu. Miło mi czytać o tym, że rozwiązanie, które ma dobrych kilka lat na liczniku, dalej się rozwija i ma swoich zwolenników. Sam chyba dołączę do tego zacnego grona, ponieważ nowa funkcjonalność wydaje się być naprawdę przydatna. Jest to wbudowany menedżer plików, którego próbkę możliwości możecie obejrzeć w poniższym filmiku – to tylko 44 sekundy, więc warto je poświęcić.

Jak sami widzicie – aplikacja AirDroid na komputer w wersji 3.5.0 może pochwalić się wbudowanym menedżerem plików, dzięki któremu możecie bez przeszkód zarządzać folderami, zdjęciami i dokumentami na Waszym smartfonie z poziomu wygodnej klawiatury, myszki i monitora.

Oprócz tego, że – niczym w starym i dobrym Total Commanderze – możecie dowolnie „obsługiwać” różne katalogi zlokalizowane na urządzeniu mobilnym, to za pomocą prostego przeciągnięcia możecie je przesyłać. Nie zabrakło też kilku usprawnień dotyczących zdjęć, dzięki czemu ich chronologiczne przeglądanie, usuwanie nieudanych i szybkie przerzucenie tych najlepszych na pulpit będzie naprawdę proste. No, i pamiętajcie, że to, co opisuję w tym wpisie, to tylko niewielka próbka możliwości aplikacji, która jest prawdziwym kombajnem funkcjonalności.

Jeśli nie korzystacie jeszcze z aplikacji AirDroid i chcecie się z nią zapoznać, to wystarczy, że klikniecie tutaj, aby ją pobrać. Pamiętajcie, że funkcja wypuszczana jest stopniowo, więc jeśli korzystacie z tego rozwiązania, to możecie nadal jej nie mieć, ale udostępnienie menadżera plików wszystkim użytkownikom planowane jest na jutro.

źródło: AirDroid via Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona