Ainovo Novo 7 z Androidem 4.0 za jedyne 99 dolarów - Tabletowo.pl

Ainovo Novo 7 z Androidem 4.0 za jedyne 99 dolarów

Tabletowo.pl Ainovo Novo 7 z Androidem 4.0 za jedyne 99 dolarów Chińskie Nowości

Ainovo Novo 7… czy ta nazwa nie kojarzy Wam się z Ainol Novo 7 Advanced, którego recenzję mieliśmy przyjemność opublikować na łamach Tabletowo.pl wczoraj? Widocznie chińscy twórcy elektroniki wychodzą z założenia, że wszystko jest wspólne, włączając w to marki, projekty i same produkty.

Ainovo Novo 7 reklamowany jest jako pierwszy tablet z systemem Android 4.0 na świecie. Choć wyglądem niewiele się różni od swojego ainolowego (wybaczcie tymczasowe słowotwórstwo) odpowiednika, w środku kryje naprawdę interesującą specyfikację. Ba! Trudno nie odnieść wrażenia, że jest to po prostu odświeżony Ainol Novo 7 z inną jednostką centralną i procesorem graficznym (albo po prostu producent – dla lepszego wrażenia – zmienił ich nazwy, kto wie do czego są zdolni Chińczycy ;)) oraz wersją systemu operacyjnego.

Parametry techniczne Ainovo Novo 7 przedstawiają się następująco:
– system operacyjny Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich,
– 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy,
– procesor Xburst 1GHz z układem graficznym Vivante GC860 (OpenGL ES 2.0, ES 1.0, OpenVG 1.1),
– kompatybilność za pakietem aplikacji Google oraz z najnowszymi grami firmy Gameloft (Spider-Man jest domyślnie zainstalowanym tytułem),
– aparat 2 Mpix i kamerka internetowa,
– wsparcie dla wideo w jakości 720p i 1080p oraz formatów MKV, MP4, MOV, MPG i wielu innych,
– Wi-Fi,
– akumulator pozwalający na 6 godzin grania, 8 godzin odtwarzania wideo, 25 godzin słuchania muzyki i 7 godzin korzystania z sieci.

Na koniec najlepsze: cena Ainovo Novo 7 wynosi ledwie 99 dolarów (plus przesyłka – 60 dolarów). Więcej informacji na jego temat uzyskacie na stronie produktu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona