Ainovo Novo 7 (ten z AICS za 99 dolarów) wkrótce w Polsce - Tabletowo.pl

Ainovo Novo 7 (ten z AICS za 99 dolarów) wkrótce w Polsce

Tabletowo.pl Ainovo Novo 7 (ten z AICS za 99 dolarów) wkrótce w Polsce Nowości

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich osób, które są zainteresowane tabletem Ainovo Novo 7, czyli najtańszym urządzeniem tego typu, pracującym w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich. Dystrybutor modelu w Polsce poinformował nas kiedy możemy się go spodziewać w sprzedaży w naszym kraju oraz jakiej ceny możemy oczekiwać.

Otóż z informacji otrzymanych ze wspomnianego źródła wiemy już, że tablet Novo 7 ma trafić do sprzedaży w Chinach „za jakieś dwa tygodnie”. Ale bardziej interesuje nas kolejna część wypowiedzi: „od daty premiery w Chinach postaramy się wprowadzić go do sprzedaży w Polsce w ciągu 1-2 tygodni”. To z kolei wskazuje na polską premierę tabletu na przełomie 2011 i 2012 roku – z naciskiem raczej na początek przyszłego roku, bo mogą się pojawić nieplanowane opóźnienia.

Kolejna sprawa to cena tabletu Ainovo Novo 7. Jak dobrze wiecie, urządzenie zostało wycenione na 99 dolarów, ale nie oznacza to wcale, że w Polsce będzie go można dostać za 300 zł z groszami. Według naszego informatora cena tego modelu ma być zbliżona do ceny Novo 7 Advanced (którego recenzję przeczytacie tutaj) – ten z kolei kosztuje ok. 620 złotych.

Jak tylko otrzymamy bardziej szczegółowe informacje na temat polskiej daty premiery i ceny Ainovo Novo 7, nie omieszkamy się z Wami nimi podzielić.

Więcej informacji na temat tego tabletu znajdziecie w poprzednim wpisie.

źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona