Ainol Novo7 Paladin. Kolejny tani tablet z AICS | Tabletowo.pl

Ainol Novo7 Paladin. Kolejny tani tablet z AICS

Dołącz do dyskusji 0
tablet ainol novo7 paladin

Ostatnimi czasy coraz więcej słyszymy na temat tanich tabletów pracujących pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Google – Androida Ice Cream Sandwich. Nie tak dawno poznaliśmy Ainovo Novo 7, którego koszt to jedyne 99 dolarów (+ 60 dolarów przesyłka, więc robi się 159 dolarów) oraz Plug Impact za 699 złotych, działający co prawda w oparciu o Androida 2.3 z „zastosowaną nakładką graficzną, wzorowaną na interfejsie systemu Android Honeycomb, znacznie usprawniającą pracę oraz komfort użytkowania”, ale producent zapowiada, że udostępni aktualizację do Ice Cream Sandwich (ile w tym prawdy – nie wiadomo). Kolejnym tanim tabletem z „lodową kanapką” będzie Ainol Novo7 Paladin. Cena urządzenia wynosi 120 dolarów.

Ainol Novo7 Paladin, jak przystało na urządzenie z niższej półki cenowej, nie może się pochwalić zbytnio interesującymi parametrami technicznymi. Tablet został wyposażony w procesor JZ4770 Xburst MIPS o taktowaniu 1GHz z grafiką Vivante GC860 oraz 7-calowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z multitouch (5-punktowym). Na jego pokładzie znajdziemy także 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, WiFi oraz 512MB RAM. Sprzęt działa pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich i posiada dostęp do Android Market.

Z informacji uzyskanych ze stron sklepów internetowych, w których aktualnie trwa przedsprzedaż modelu, można wywnioskować, że urządzenie nie posiada aparatu, Bluetooth, GPS oraz, co nas nie dziwi, 3G.

Obecnie przedsprzedaż Ainol Novo7 Paladin trwa w dwóch sklepach internetowych: PandaWill i Merimobiles. W obu cena jest taka sama – 120 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona