tablet ainol novo legend 9,7"

Ainol Novo Legend – czterordzeniowy tablet z 9,7″ za 240 dolarów

tablet ainol novo legend 9,7"

Reklama

Ainol. Słyszycie tę nazwę i na myśl przychodzą Wam tanie tablety oferujące dobry stosunek parametrów technicznych do ceny. Ale zaraz, zaraz. Po chwili przypominacie sobie, że to producent, który nie zaspokoi wszystkich potencjalnych klientów zainteresowanych niedrogimi urządzeniami, bowiem w ofercie ma jedynie 7-calowe modele. To się niebawem może zmienić. W sieci pojawiły się informacje o nadchodzącej premierze 9,7-calowego tabletu Ainol Novo Legend.

Wiadomość odnośnie tego produktu pojawiła się nie na oficjalnej stronie producenta (ainolstore.com), a na ainol-novo.com. Można mieć więc wątpliwości czy aby na pewno nie jest to wyłącznie plotka, zawierająca w sobie odrobinę prawdy. W tym przypadku by nim było to, że Ainol faktycznie pracuje nad 9,7-calowym tabletem. Ale czy akurat będzie nim Ainol Novo Legend? To się okaże. Tym bardziej, że korzystając z takiej nomenklatury, firma zdublowałaby nazwę poprzedniego urządzenia – Ainol Novo 7 Legend. Jeśli już sprzęt powinien się nazywać Novo 9.7 Legend. Ale wszystko się może zdarzyć.

Jeśli informacje się potwierdzą, urządzenie ma być wyposażone w czterordzeniowy procesor (konkrety nie są znane), ekran IPS o przekątnej 9,7″ i nietypowej, jak na 9,7″, rozdzielczości – 1280 x 800 pikseli oraz najnowszą wersję systemu Google – Android Jelly Bean. Sprzęt ma oferować 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth, WiFi, slot kart microSD, oraz akumulator o pojemności 8000 mAh. Wymiary modelu ważącego 620 g, to 239 x 179,9 x 9,6 mm.

9,7-calowy Ainol Novo Legend wyceniony został na 240 dolarów. Jego premiera ma mieć miejsce w ostatnich dniach października – wtedy to również poznamy oficjalną listę parametrów technicznych. Dajcie znać w komentarzach, czego byście oczekiwali od tego modelu.