Ainol Novo 9 FireWire II z akumulatorem o pojemności 13000 mAh | Tabletowo.pl

Ainol Novo 9 FireWire II z akumulatorem o pojemności 13000 mAh

Dołącz do dyskusji 0
tablet-ainol_novo9_firewire_2

Ainol BW1 nie będzie jedyną nowością firmy Ainol, która trafi do sprzedaży na początku 2014 roku. Drugim nadchodzącym urządzeniem jest model Novo 9 FireWire II – jak łatwo się zorientować, to druga generacja produktu dostępnego w sprzedaży już od kilku miesięcy. Czym tym razem postanowi zadowolić nas Ainol?

Jak wiemy, najważniejsze komponenty każdego tabletu to wyświetlacz, procesor oraz system operacyjny. W Ainol Novo 9 FireWire II ma się znaleźć ekran IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 2048 x 1536, czterordzeniowa jednostka centralna Actions ATM7039 Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,6GHz z PowerVR SGX544 i 2GB pamięci operacyjnej RAM oraz Android w wersji 4.3 Jelly Bean (nie wiadomo co z ewentualną aktualizacją do Kit Kata).

Do tego dochodzi obecność 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerka, Bluetooth 4.0, WiFi, port microUSB oraz wyjście miniHDMI.

Co ciekawe, poprzednik, Novo 9 FireWire, posiadał aparat 5 Mpix i procesor – również czterordzeniowy – Allwinner A31. Największa zmiana zaszła w kwestii akumulatora. W pierwszej generacji modelu mieliśmy do czynienia z pojemnością 10000 mAh, tutaj – 13000 mAh! Ciekawe jak znacznie przełoży się to na długość czasu pracy urządzenia.

Cena tabletu Novo 9 FireWire II ma się zamknąć w 150 euro. Kiedy oficjalna rynkowa premiera? Najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona