Ainol Novo 7 Aurora i Elf w sprzedaży od połowy lutego | Tabletowo.pl

Ainol Novo 7 Aurora i Elf w sprzedaży od połowy lutego

Dołącz do dyskusji 0
tablet ainol novo 7 elf

Dzięki konkurencyjnym cenom, marka Ainol przyjęła się na polskim rynku, gdzie znalazła wielu zwolenników. W połowie stycznia informowaliśmy was o nowych tabletach serii Novo 7: Aurora, Elf oraz Advanced II. Ich polska premiera zbliża się wielkimi krokami, bo już w połowie lutego dostępne w sprzedaży będą dwa najbardziej oczekiwane modele – Aurora oraz Elf. Na pojawienie się Advanced II, będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Pragnę przypomnieć, iż wszystkie zapowiedziane tablety będą pracowały pod kontrolą Androida w wersji Ice Cream Sandwich. Zarówno w Novo 7 Aurora, jak i Elf, znajdziemy procesor znany z wcześniejszych wersji tabletów – Boxchip A10, taktowany zegarem 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM, dodatkowo aparat o rozdzielczości 2 Mpx, slot kart microSD, załącza mini-USB oraz mini-HDMI.

Różnicę stanową zastosowane ekrany, co prawda oba posiadają 7-calowe pojemnościowe wyświetlacze o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednak w przypadku Aurory mamy do czynienia z technologią IPS, co niezaprzeczalnie podnosi standard urządzenia.

Na pewno dobrym posunięciem jest dołączenie do zestawu sprzedażowego kabla HDMI, o którym zapomina większość producentów tabletów, nawet tych z górnej półki.

Zapraszam do obejrzenia wideo-prezentacji:

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona