Ainol Novo 10 Hero II z czterema rdzeniami za 200 dolarów | Tabletowo.pl

Ainol Novo 10 Hero II z czterema rdzeniami za 200 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
ainol novo 10 hero II

W październiku ubiegłego roku dobrze wszystkim znana firma Ainol zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty aż siedem czterordzeniowych tabletów. Wśród nich były bardzo zróżnicowane modele pod względem parametrów technicznych – można powiedzieć, że dla każdego coś miłego. Wtedy to poznaliśmy Ainol Novo 10 Hero, którego miałam okazję już przetestować oraz jego mocniejszy odpowiednik – Ainol Novo 10 Hero II. Sprzedaż tabletu ruszyła. Cena? Ok. 200 dolarów.

Ainol Novo 10 Hero II to urządzenie działające dzięki czterordzeniowej jednostce centralnej ATM7029 (Cortex A9) z dwurdzeniowym Mali 400 i 1GB RAM. Wyposażone jest w 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej oraz system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean.

Dopełnieniem jego parametrów technicznych jest wyjście miniHDMI, slot kart microSD, port microUSB ze wsparciem dla zewnętrznych modemów 3G, WiFi, 3.5 mm jack audio, aparat o rozdzielczości 2 Mpix, kamerka 0,3 Mpix oraz akumulator o pojemności 8000 mAh. Nie posiada Bluetooth (choć niektóre źródła podają, że i owszem) i GPS.

Novo 10 Hero II dostępny jest między innymi w sklepach ainol-novo.com – za 200 dolarów i ainolstore.com za 210 dolarów. Tylko patrzeć aż urządzenie dotrze do Polski. Ciekawe tylko w jakiej cenie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona