Ainol BW1 z dual SIM, ekranem 7,85" i czterema rdzeniami - Tabletowo.pl

Ainol BW1 z dual SIM, ekranem 7,85″ i czterema rdzeniami

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Ainol BW1 z dual SIM, ekranem 7,85" i czterema rdzeniami Nowości

Końcówka bieżącego roku przyniosła nam wysyp tabletów z ekranami o przekątnej 7,85″. Wiele wskazuje na to, że trend nie zmieni się w ciągu najbliższych miesięcy, czego doskonałym dowodem jest najnowszy produkt firmy Ainol. Mogło by się wydawać, że Ainol BW1, bo o nim mowa, pod względem parametrów technicznych jest bardzo zbliżony do pozostałych tego typu propozycji dostępnych na rynku. Jest jednak coś, co go wyróżnia: technologia dual SIM.

Dzięki temu, że pod obudową urządzenia znalazło się miejsce dla dwóch kart SIM, będziemy mogli lepiej zarządzać funduszami przeznaczonymi na korzystanie z dostępu do sieci. Najprawdopodobniej jednak będzie również istniała możliwość wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania SMS-ów – wtedy dual SIM ma większy sens (choć np. w Lenovo A3000 dual SIM jest, a dzwonić nie można).

Specyfikacja Ainola BW1 opiera się głównie na wyświetlaczu IPS o przekątnej 7,85″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, czterordzeniowym procesorze MediaTek oraz systemie operacyjnym Android – na daną chwilę nie wiadomo, w której wersji.

Pozostałe parametry mają zawierać GPS, Bluetooth, WiFi, port microUSB oraz 3.5 mm jack audio. Na więcej informacji na jego temat (pełna specyfikacja, dostępność, cena) musimy poczekać. Mówi się, że urządzenie ma być dostępne w kwocie nieprzekraczającej 150 euro. Ale ile w tym prawdy, tego nie wiadomo.

Tabletowo.pl Ainol BW1 z dual SIM, ekranem 7,85" i czterema rdzeniami Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona