Adobe Lightroom mobile do pobrania również na Androida - Tabletowo.pl

Adobe Lightroom mobile do pobrania również na Androida

Adobe udostępnił w sklepach z aplikacjami dla Androida, jak i iOS, aplikację Lightroom mobile. Pozwala ona na edycję zdjęć poprzez poprawę kolorów czy nakładanie filtrów. Aplikacja jest darmowa, ale nie na zawsze…

Adobe Lightroom mobile już od jakiegoś czasu był możliwy do pobrania na urządzenia z iOS. Dopiero niedawno natomiast aplikacja ta pojawiła się w sklepie Google Play. Jakie funkcje zostały nam udostępnione?

Aplikacja umożliwia synchronizację zdjęć do dysku sieciowego Adobe Creative Cloud, co pozwala na nieograniczony dostęp do zdjęć zarówno na smartfonie, jak i komputerze. Oczywiście główną funkcją Adobe Lightroom mobile jest możliwość ulepszania zdjęć, poprzez nakładanie kilku gotowych filtrów lub poprzez samodzielne dobranie na przykład temperatury, intensywności kolorów czy kontrastu.

Dla osób wykonujących zdjęcia w formacie RAW mam dobrą wiadomość – aplikacja Adobe Lightroom mobile pozwala na edycję takich obrazów, co jest według mnie sporą zaletą.

Adobe Lightroom mobile jest darmowy… ale tylko przez 30 dni. Późniejszy abonament, dający możliwość dalszego wykorzystywania wszystkich funkcji, wiąże się z wydatkiem na poziomie $9,99 miesięcznie.

Jeśli chcecie pobrać Adobe Lightroom mobile, możecie zrobić to klikając w link: Android lub iOS. Niestety, z tego co mi wiadomo, aplikacja nie jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona