Adblock Plus trafił do Google Play (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Adblock Plus trafił do Google Play (wideo)

Tabletowo.pl Adblock Plus trafił do Google Play (wideo) Aplikacje Nowości

Na temat reklam na stronach internetowych można powiedzieć wiele. A już na pewno ile osób, tyle opinii. Inaczej podchodzą do nich czytelnicy, a zupełnie inaczej patrzą na nie właściciele serwisów, którzy – nie ukrywajmy – utrzymują się z nich. Powiedzmy sobie szczerze: Tabletowo.pl żyje i rozwija się właśnie dzięki reklamom. Ale staram się, by wszelkie treści marketingowe pojawiające się na stronie nie były irytujące, bo sama nie lubię np. wyskakujących okienek pop-up. Oczywiście nie ma sytuacji bez wyjścia – z pomocą przychodzą wtyczki do przeglądarek, które skutecznie blokują reklamy. Wśród nich Adblock Plus, który doczekał się wersji mobilnej – na Androida.

O ile reklamy na stronach przeglądanych na większych wyświetlaczach nie przeszkadzają (to jest moje osobiste zdanie), tak na mobilnym sprzęcie mogą doprowadzić do szewskiej pasji. Zwłaszcza, gdy zasłaniają znaczną część ekranu. Jeśli więcej nie chcecie mieć tego problemu, a posiadacie urządzenia pracujące pod kontrolą Androida, z pewnością zainteresujecie się aplikacją Adblock Plus.

Program umożliwia zablokowanie treści marketingowych w postaci, między innymi: banerów, wideo czy stworzonych w HTML5. Jego funkcjonalność zależy od tego, czy urządzenie jest zrootowane – jeśli tak, pozwala blokować reklamy na stronach przeglądanych dzięki 3G i WiFi, jeśli nie, a pracuje pod kontrolą Androida 3.1 lub nowszego – tylko WiFi.

Adblock Plus znajdziecie w Google Play. Aplikacja jest darmowa. Poniżej krótkie wideo reklamujące aplikację:

Blokujecie reklamy, zostawiacie, klikacie?

Dzięki wszystkim za podesłanie info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona