Adax 9JC1 - kolejny dwurdzeniowy tablet z ekranem 9,7" - Tabletowo.pl

Adax 9JC1 – kolejny dwurdzeniowy tablet z ekranem 9,7″

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Adax 9JC1 - kolejny dwurdzeniowy tablet z ekranem 9,7" Nowości

Zakładam, że stali Czytelnicy Tabletowo.pl bez problemu potrafią wymienić dwurdzeniowe tablety z ekranem o przekątnej 9,7″, które w ostatnim czasie zadebiutowały na polskim rynku. Dla mniej zorientowanych w temacie przypomnę: Pentagram Tab 10.3 Dual Core, Modecom FreeTAB 9702 IPS X2, Yarvik Xenta TAB9-200 za 1099 zł, Acen SmartTab 121G za 799, Goclever Tab R973 i Kiano Pro 10 Dual. Dziś do tego grona dołączył kolejny sprzęt: Adax 9JC1. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że debiut modelu nie został przewidziany na zbyt późną porę, bowiem jego rynkowa premiera przewidziana została dopiero na drugą połowę listopada. Spóźniona propozycja?

Można powiedzieć, że Adax 9JC1 to typowy przedstawiciel gatunku. Urządzenie pracujące pod kontrolą dwurdzeniowej jednostki centralnej Coretex A9 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, działa pod kontrolą poprzedniej wersji Androida – Ice Cream Sandwich (nie wiadomo co z aktualizacją do Jelly Bean – tzn. czy będzie, a jeśli tak, to kiedy).

Treści multimedialne będzie można wyświetlać na ekranie IPS o przekątnej 9,7″ i standardowej rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, a oprócz niego na pokładzie znajdziemy Bluetooth, czterordzeniowy układ graficzny, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, WiFi, kamerkę oraz aparat o rozdzielczości 2 Mpix. W aluminiowej obudowie modelu znajdziemy wyjście HDMI, dzięki któremu można podłączyć tablet do telewizora oraz port microUSB, do którego można podłączyć zewnętrzne modemy 3G.

Cena Adax 9JC1 będzie wynosiła 799 złotych. Jak wspomniałam, zadebiutuje w sprzedaży dopiero w drugiej połowie listopada bieżącego roku. Urządzenie objęte będzie 2-letnią gwarancją.

ź: Adax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona