ActionSleeve Armband pozwoli trenować z Apple Watch na ramieniu | Tabletowo.pl

ActionSleeve Armband pozwoli trenować z Apple Watch na ramieniu

Dołącz do dyskusji 0

Jest wiele dyscyplin sportowych, podczas uprawiania których zdecydowanie lepiej zrezygnować z korzystania z zegarka inteligentnego/sportowego ze względu na jego ewentualne uszkodzenia. Jeśli podczas trenowania z Apple Watchem mieliście ten problem, firma Twelve South wymyśliła jego rozwiązanie – opaskę na ramię dla tego właśnie produktu.

ActionSleeve Armband, bo o niej mowa, to nic innego, jak opaska na ramię, pozwalająca przenieść Apple Watcha z nadgarstka na ramię. Wystarczy wypiąć pasek od zegarka, a następnie tarczę urządzenia zamontować w pasku. Oczywiście cały czas mamy dostęp do wszystkich funkcji smartwatcha, w tym pulsometru, który podczas treningów jest bardzo istotny – a w tym przypadku dokładność pomiarów może być jeszcze wyższa (lepsza przyczepność do skóry = lepsze monitorowanie).

Rzeczone akcesorium powstało głównie z myślą o osobach, które uprawiają boks, sporty siłowe, wspinają się, a także chodzą na crossfit, ale nie przeszkadza to oczywiście również korzystać z niego podczas innych aktywności, jak bieganie czy jazda na rowerze.

ActionSleeve Armband, mimo że dopiero co zaprezentowany podczas CES 2017, jest już dostępny za pośrednictwem strony producenta (link w źródle). Akcesorium przeznaczone jest dla obu wersji Apple Watch – 38 i 42 mm, dla obu cena jest taka sama: 30 dolarów. Do wyboru są dwa kolory: czarny lub czerwony.

źródło: macrumors, twelvesouth

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona