Action Launcher pomoże Ci poudawać, że kupiłeś nowego Pixela

Action Launcher pomoże Ci poudawać, że kupiłeś nowego Pixela

Świat Androida jest tak samo popularny, jak różnorodny. Każdy producent mógłby śmiało wskazać cechy wyróżniające swojego systemu oraz funkcje, którymi nie może pochwalić się nikt inny. Jeśli macie więc ochotę na kilka funkcjonalności z tegorocznych Pixeli, to potrzebna będzie swego rodzaju proteza – jedną z nich może być najnowszy Action Launcher.

Action Launcher to jedno z popularniejszych rozwiązań zastępujących preinstalowany ekran domowy smartfona. Aplikacja może pochwalić się całą gamą interesujących funkcji, a wśród nich znajdzie się trochę takich, które zainteresują fanów tegorocznych Pixeli z bardzo prostej przyczyny – starają się je chociaż częściowo imitować.

Sami deweloperzy chwalą się, że Action Launcher łączy w sobie zalety smartfonów made by Google oraz Androida Oreo. W celu uproszczenia przekazu, postanowili całość skondensować do 59-sekundowego wideo, które możecie zobaczyć powyżej.

Pasek wyszukiwarki w doku, który można personalizować? Jest! Kropki powiadomień oraz kolorowe skróty aplikacji? Też są! Nie zabrakło też widżetów pogody, w tym At a Glance, integracji z Google Feed, a nawet ikon adaptacyjnych. Wydaje mi się, że każdy z Was, kto choć trochę interesował się drugą generację Pixeli oraz Androidem ósemką, powinien wiedzieć o czym mówię.

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ sam Action Launcher ma też swoje, niejako unikalne funkcje. Wszystko razem sprawia, że aplikacja może pochwalić się całą gamą zwolenników, a istnieje dosyć spora szansa, że teraz pojawi się ich jeszcze więcej  – choć przyznam szczerze, że sam nadal jestem bardziej przekonany do konkurencyjnego rozwiązania i na moim telefonie od dłuższego czasu „wisi” Nova Launcher.

Wszystkie wspomniane dzisiaj funkcje możecie odnaleźć w wersji 30.2 aplikacji, która w Sklepie Play pojawiła się już kilka dni temu, choć podobno dopiero teraz trafiła do szerokiego grona odbiorców. Jeśli chcecie sprawić, aby Wasz smartfon choć trochę zbliżył się funkcjonalnością do tych, pod którymi podpisuje się sam gigant z Mountain View, to możecie kliknąć w poniższy baner, aby pobrać i przetestować Action Launcher.

Action Launcher pomoże Ci poudawać, że kupiłeś nowego Pixela

źródło: Android Headlines
grafika główna: StockSnap.io, Action Launcher