Acorp EM501R - tablet za jedyne 88 dolarów (wideo) - Tabletowo.pl

Acorp EM501R – tablet za jedyne 88 dolarów (wideo)

Tabletowo.pl Acorp EM501R - tablet za jedyne 88 dolarów (wideo) Nowości

Ostatnio na rynku tabletów można zauważyć ciekawe zjawisko. Firmy produkujące te urządzenia dzielą się na te znane, które widzą w swoim sprzęcie możliwość rywalizacji z iPadem oraz praktycznie w ogóle nieznane, które chcą zaoferować potencjalnym klientom możliwość korzystania z taniego tabletu. Jednym z nich jest Acorp, który zaprezentował tablet o nazwie EM510R.

4,8-calowy tablet oparty jest na procesorze ARM9 o zegarze 600 MHz. EM510R wyposażony został w dotykowy ekran odtwarzający filmy w rozdzielczości HD (720p), czytnik kart pamięci microSD, 3,5 mm wyjście słuchawkowe. Całość działa na systemie operacyjnym Google Android w starszej wersji – 1.5.

Najciekawsza jest jednak w tym wypadku cena tabletu – przynajmniej dla dystrybutorów. Obecnie, kto kupi co najmniej 1000 urządzeń, zapłaci za każde z nich jedynie 88 dolarów. Nie oznacza to jednak, że na półkach sklepowych Acorp będzie kosztował właśnie tyle. Wręcz przeciwnie – będzie droższy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona