Acer Tab 8 S – czyżby Acer szykował następcę dla swojego gamingowego tabletu? | Tabletowo.pl

Acer Tab 8 S – czyżby Acer szykował następcę dla swojego gamingowego tabletu?

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym roku Acer zaprezentował swój pierwszy tablet dla graczy z prawdziwego zdarzenia. Miał wszystko, czego gracze mogliby oczekiwać: agresywny design, system wibracji i wydajny procesor (ale i nagrzewający urządzenie i skracający czas jego pracy…). Czyżby Acer właśnie pracował nad jego następcą? Wiele na to wskazuje.

Jak wynika z informacji, do których dotarł portal tabletmonkeys, wkrótce światło dzienne ma ujrzeć Acer Tab 8 S (swoją drogą, czemu ci producenci tak się uwzięli na tą „eskę” w nazwie?). Ma to być urządzenie nawiązujące nieco wyglądem do Predatora 8, ale bardziej eleganckie – tak przynajmniej można wywnioskować na podstawie załączonych do wpisu renderów.

Tak jak Predator 8, Acer Tab 8 S ma oferować cztery głośniki, dzięki czemu jakość wydobywającego się z nich dźwięku ma stać na najwyższym poziomie. Do tego mamy otrzymać wydajny procesor, choć – niestety – na ten moment za wcześnie, by spekulować, jaka to będzie jednostka (poprzednik działał dzięki Intel Atom x7-Z8700). Nie wiadomo również jaką przekątną ekranu będzie miało to urządzenie, ale najprawdopodobniej zostanie przy ośmiu calach.

Jak wiecie, 21 kwietnia w Nowym Jorku Acer organizuje konferencję prasową, na której to będę obecna. To właśnie tam ma szansę zadebiutować Acer Tab 8 S, choć zdaje mi się, że jednak pod nieco inną nazwą.

Bylibyście zainteresowani takim produktem?

Acer-Tab-8-S-01

źródło: tabletmonkeys

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona