Acer szykuje nowe tablety na lato | Tabletowo.pl

Acer szykuje nowe tablety na lato

Dołącz do dyskusji 0

Jak wynika z najnowszych informacji ujawnionych przez Digitimes, Acer, producent komputerów i tabletów – postanawia zmienić swoje plany wydawnicze ze względu na rosnącą konkurencję na rynku tanich tabletów. Zmiany te dotyczą czasu wprowadzenie tabletów nowej generacji na rynek. Wiele wskazuje na to, że poznamy je sporo wcześniej niż początkowo zakładał producent.

Tajwańskie przedsiębiorstwo na początku tego roku zaprezentowało budżetowy tablet Acer B1, który przyciągał niską ceną (i przeciętnymi parametrami).  Druga generacja tabletu planowana była na koniec 2013 roku, jednak ze względu na wkroczenie na rynek niskobudżetowych produktów firm takich jak Asus czy HP, Acer postanowił przyśpieszyć wydanie swoich nowych urządzeń, aby ich produkty nie straciły na atrakcyjności. Nowości możemy się spodziewać już w czerwcu.

Drugą zmianą w planach jest przyśpieszenie sprzedaży jeszcze innego produktu – 10-calowego tabletu wyposażonego w 4-rdzeniowy procesor MediaTek, który pierwotnie miał pojawić się pod koniec 2013 roku. Teraz szacuje się, że premiera nastąpi już w sierpniu tego roku. Szczegóły dotyczące jego parametrów technicznych – poza przekątną ekranu i jednostką centralną – nie są znane.

źródło: digitimes

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona