Acer prezentuje dwa nowe smartfony: Liquid Zest i Liquid Zest 4G | Tabletowo.pl

Acer prezentuje dwa nowe smartfony: Liquid Zest i Liquid Zest 4G

Dołącz do dyskusji 0

Acer zaprezentował dwa budżetowe modele z nowej serii Liquid Zest. Są to 5-calowe smartfony z przeciętnymi podzespołami, lecz w stosunkowo niskiej cenie.

Zarówno Acer Liquid Zest, jak i Liquid Zest 4G, są wyposażone w 5-calowe wyświetlacze o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Smartfony są napędzane czterordzeniowymi procesorami: w przypadku modelu Liquid Zest jest on taktowany zegarem 1,3GHz, w modelu 4G – 1,0GHz.

W urządzeniu znajdziemy 8-megapikselowy aparat główny oraz przednią matrycę o rozdzielczości 5 Mpix z obiektywem szerokokątnym. W smartfonie zaimplementowano technologię DTS Sound Studio, która pozwala uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Całość dopełnia system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Liquid-Zest-Z525-Z528_Metallic-Black_02

Jak sama nazwa wskazuje, Liquid Zest 4G jest wyposażony w moduł LTE. Oprócz obecności tego modułu oraz innego procesora, oba smartfony mają taką samą specyfikację.

Za wersję podstawową Acera Liquid Zest przyjdzie nam zapłacić 499 złotych, sprzedaż rozpocznie się w kwietniu. Model z modemem 4G kosztować będzie 649 złotych, a jego debiut na sklepowych półkach będzie miał miejsce miesiąc później.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona