Acer Iconia W700P z Windows 8 Pro | Tabletowo.pl

Acer Iconia W700P z Windows 8 Pro

Dołącz do dyskusji 0

Pod koniec stycznia bieżącego roku, poinformowałam Was o debiucie tabletu Acer Iconia Tab W510P, który w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 Pro. Tym razem światło dzienne ujrzał model Iconia Tab W700P, który dostępny jest wraz ze Smart Case.

Pod względem parametrów technicznych, Acer Iconia Tab W700P, nie różni się praktycznie niczym od modelu Iconia Tab W700, toteż na jego pokładzie znajdziemy 11,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), procesor Intel Core i3 lub Core i5, 4GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64/128 GB pamięci wewnętrznej, a także Bluetooth 4.0, USB 3.0 oraz wyjście HDMI. Jednak całością zarządza Windows 8 Pro.

Największe zmiany dotknęły natomiast stację dokującą, która przybrała teraz formę etui chroniącego tablet przed uszkodzeniami, które wyposażone zostało w klawiaturę. Komunikacja między nimi przebiega bezprzewodowo, przy wykorzystaniu Bluetooth, a nie jak ma to miejsce w Tab W700, czy też urządzeniach firmy ASUS, czy Samsung.

Acer Iconia W700P jest już dostępny w sprzedaży u naszych zachodnich sąsiadów, przy czym wersję z 64 GB wbudowanej pamięci można kupić od 699 euro, zaś warianty ze 128 GB w zależności od zastosowanego procesora wycenione zostały na 839 i 1049 euro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona