Acer Iconia W4 w sprzedaży dopiero w styczniu | Tabletowo.pl

Acer Iconia W4 w sprzedaży dopiero w styczniu

Dołącz do dyskusji 0
Acer Iconia W4

Największą bolączką Acera Iconia W3, który był pierwszym tabletem z 8-calowym wyświetlaczem pracującym pod kontrolą Windows 8, był bez wątpienia fatalny ekran. W jego następcy, Iconii W4, producent postanowił zaimplementować matrycę o podobnej przekątnej i rozdzielczości, ale wykonanej w technologii IPS, która z pewnością pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania urządzenia. Ale kiedy możemy się spodziewać tego modelu?

Acer Iconia W4 został zaprezentowany ledwie cztery miesiące po swoim poprzedniku, w październiku bieżącego roku. Wtedy mówiło się, że tablet zadebiutuje w sprzedaży już pod koniec tamtego miesiąca. Niestety, mamy początek grudnia, a informacji odnośnie dostępności modelu wciąż brak. Dziś sytuacja uległa zmianie.

Jak donoszą zagraniczne serwisy, Iconia W4 ma trafić na półki sklepowe w pierwszych krajach w styczniu 2014 roku. Cena urządzenia nie uległa zmianie. W dalszym ciągu przyjdzie nam za niego zapłacić 330 dolarów za wersję z 32GB oraz 380 dolarów za 64GB.

Dla przypomnienia – parametry Iconia W4:
– ekran IPS 8″ 1280 x 800 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Intel Bay Trail Z3740 1,8GHz,
– Windows 8.1 z pakietem Office dla użytkowników domowych i uczniów,
– 2GB RAM,
– 32/64GB pamięci wewnętrznej,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 2 Mpix,
– slot kart microSD,
– port microUSB,
– wyjście microHDMI,
– WiFi,
– waga: 410 g.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona