Acer Iconia W4 (odświeżony Iconia W3) na pierwszych zdjęciach i wideo - Tabletowo.pl

Acer Iconia W4 (odświeżony Iconia W3) na pierwszych zdjęciach i wideo

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Acer Iconia W4 (odświeżony Iconia W3) na pierwszych zdjęciach i wideo Acer Nowości Plotki / Przecieki

Acer Iconia W3 zadebiutował ledwie kilka miesięcy temu (oficjalna premiera miała miejsce w czerwcu, na półkach sklepowych pojawił się jakiś czas później), a producent już pracuje nad jego następcą. Po ostatnich spekulacjach na temat Iconia W4, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia modelu. Co ważne, potwierdzają moje wcześniejsze przypuszczenia.

Patrząc na zamieszczone zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że Iconia W4 będzie się różniła od Iconia W3 jedynie parametrami technicznymi, a warstwa zewnętrzna, tj. obudowa, pozostanie bez zmian. Szkoda, bo aktualnie urządzenie jest ciężkie i grube.

Acer Iconia W4 ma zostać wyposażony w ekran IPS o przekątnej 8,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 (mam wielką nadzieję, że IPS znacznie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu – w Iconia W3 jest bardzo kiepsko), procesor Intel Bay Trail – Atom Z3740 (22 nm) o częstotliwości taktowania 1,33GHz oraz 2GB RAM. Ma oferować wyjście microHDMI, port microUSB, slot kart microSD, aparat 2 Mpix i kamerkę.

Kiedy premiera Iconia W4? Odpowiedzi na to pytanie, póki co, nie znamy.

Tabletowo.pl Acer Iconia W4 (odświeżony Iconia W3) na pierwszych zdjęciach i wideo Acer Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona