Acer Iconia Tab W510P z Windows 8 Pro za 799 euro | Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab W510P z Windows 8 Pro za 799 euro

Dołącz do dyskusji 0

Po tym, jak na rynku zadebiutowały takie modele jak Iconia Tab W510 oraz Iconia Tab W700, Acer postanowił rozszerzyć portfolio oferowanych przez siebie urządzeń o tablet z systemem Windows 8 Pro. Acer Iconia Tab W510P wraz ze stacją dokującą jest już dostępny w sprzedaży w u naszych zachodnich sąsiadów. Wobec tego przyjrzyjmy się mu nieco bliżej.

Acer Iconia Tab W510P
został stworzony z myślą o klientach biznesowych, toteż pracuje on pod kontrolą systemu Windows 8 Pro. Jeśli chodzi o jego parametry techniczne, to są one niemal identyczne, co we wspomnianym powyżej modelu Iconia Tab W510. Wobec tego, wydajność zapewnia dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2760 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz oraz 2 GB pamięci RAM, zaś pamięć wewnętrzna wynosi 64 GB.

Ponadto tablet oferuje 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, 5-megapikselowy aparat główny, kamerkę dedykowaną połączeniom wideo o matrycy 2 Mpix oraz dołączaną stację dokującą, dzięki której czas pracy na pojedynczym cyklu ładowania wzrasta do 18 godzin.

Jak już wspomniałam, Acer Iconia W510P wraz ze stacją dokującą jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena wynosi 799 euro. Osoby zainteresowane zakupem tabletu bez stacji będą musiały poczekać połowy lutego, jednak koszt, z jakim muszą się liczyć to 679 euro.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona