Acer Iconia Tab W500. Podłącz klawiaturę i używaj jak netbooka (wideo) - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab W500. Podłącz klawiaturę i używaj jak netbooka (wideo)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Acer Iconia Tab W500. Podłącz klawiaturę i używaj jak netbooka (wideo) Nowości

Tym razem propozycja dla wszystkich zwolenników wszelkiej maści hybryd. Acer Iconia Tab W500 to nic innego jak połączenie tabletu z netbookową klawiaturą z trackpointem (zobaczcie wideo). Sprzęt będzie dostępny w dwóch wariantach, to znaczy – będzie go można kupić zarówno jako sam tablet, jak i z klawiaturą.

I to jest właśnie to urządzenie, w którego istnienie nie dowierzali niektórzy z obserwatorów rynku jeszcze jakiś czas temu. A to za sprawą zastosowanego w nim procesora – AMD C-50 i grafiki – Radeon HD6250. Całość pracuje pod kontrolą Windows 7.

Specyfikacja modelu zawiera przede wszystkim 10,1-calowy ekran z obsługą multitouch, wyjście HDMI, dysk SSD o pojemności 32GB, 2GB DDR3 RAM, WiFi oraz kamerkę do połączeń wideo o rozdzielczości 1,3 Mpix.

Jak zobaczycie na poniższym wideo połączenie tabletu z klawiaturą jest dziecinnie proste, a odbywa się dzięki portowi USB i dwóm wystającym metalowym bolcom.

Acer Iconia Tab W500 ma trafić do sprzedaży w Europie (a przynajmniej w Wielkiej Brytanii) w marcu. Najnowsze informacje wskazują na to, że cena tabletu ma wynosić 720 dolarów. Jeśli zechcemy jednak kupić go z klawiaturą, przyjdzie nam za niego zapłacić nieco więcej – 848 dolarów.

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab W500. Podłącz klawiaturę i używaj jak netbooka (wideo) Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona