Acer Iconia Tab A700 wyceniony na 479 euro - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A700 wyceniony na 479 euro

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A700 wyceniony na 479 euro Acer Nowości

Do dziś cena tabletu Acer Iconia Tab A700 była jego największą niewiadomą. Jak wynika z informacji opublikowanych w serwisie Tabletblog, w niemieckim sklepie internetowym Amazon urządzenie zostało wycenione na 479 Euro, czyli niewiele ponad 2025 złotych.

Acera Iconia Tab A700 po raz pierwszy zobaczyliśmy w styczniu bieżącego roku na slajdzie z prezentacji producenta. Wkrótce po jego publikacji, do sieci trafiło więcej szczegółów. Dzięki nim wiemy, że tablet może pochwalić się 10,1-calowym ekranem dotykowym o bardzo wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowym procesorem Nvidia Tegra 3 1,3 GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparatem cyfrowy 5 Mpix, kamerą internetową 1 Mpix, wszystkimi najnowszymi „micro”: czytnikiem microSD, portem microUSB i wyjściem microHDMI, Wi-Fi, Bluetooth oraz obudową mierzącą zaledwie 9,8 mm grubości. Acer Iconia Tab A700 pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4 Ice Cream Sandwich. Specyfikację potwierdza opis produktu umieszczony w sklepie Amazon. Aktualnie tablet nie jest dostępny, lecz spodziewamy się, że w magazynach pojawi się na dniach. Do wyboru będą dwa kolory: czarny i srebrny.

Trochę ponad 2000 złotych za tablet internetowy to dużo pieniędzy, szczególnie w świetle ostatnich premier. Niemniej jednak, marka Acer ma już doświadczenie w tej branży, a właściciele jej produktów nie skarżą się na problemy. Dajcie znać w komentarzach, czy zainteresował Was Iconia Tab A700 i czy zamierzacie go sobie sprawić.

via Tabletblog, Amazon

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona