Acer Iconia Tab A700 gościem w FCC. Premiera coraz bliżej - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A700 gościem w FCC. Premiera coraz bliżej

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A700 gościem w FCC. Premiera coraz bliżej Acer Nowości

Każdy tablet internetowy przed rynkowym debiutem musi być gościem FCC, czyli amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności. Nie inaczej było w przypadku flagowego urządzenia Acera, którego światowej premiery nie możemy się doczekać. Mowa oczywiście o modelu Acer Iconia Tab A700, który miał swoją oficjalną premierę w styczniu na targach CES. Od tego czasu minęły cztery miesiące, a my wciąż nie wiemy dosłownie nic na temat daty wprowadzenia sprzętu do sprzedaży. Jedno jest pewne: po wizycie w FCC nic nie stoi na przeszkodzie, by wkrótce można go było dostać w swe ręce.

A jest na co czekać. Acer Iconia Tab A700 to główny konkurent Asusa Transformer Pad Infinity 700, którego będzie można dostać w dwóch wariantach: z dwurdzeniowym Qualcomm Snapdragon S4 lub czterordzeniową Tegrą 3. I choć obu modeli wciąż nie ma na półkach sklepowych (obu spodziewamy się jeszcze w drugim kwartale 2012 roku), walka o klienta pomiędzy nimi może być bardzo interesująca ze względu na zbliżone parametry techniczne.

Iconia Tab A700 został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,3GHz, natomiast systemem operacyjnym, pod kontrolą którego pracuje, jest Android 4.0 z charakterystycznym dla producenta Acer Ring. Urządzenie może się pochwalić 32GB pamięci, 1GB RAM, portem microUSB, wyjściem microHDMI, slotem kart microSD, Bluetooth, WiFi, GPS, aparatem o rozdzielczości 5 Mpix oraz kamerką do połączeń wideo.

Tablet Acer Iconia Tab A700 jakiś czas temu pokazał swe oblicze na stronie niemieckiego Amazonu. We wspomnianej konfiguracji został wyceniony na 479 euro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona