Acer Iconia Tab A100 wkrótce w sprzedaży? Ma być (względnie) tanio! - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A100 wkrótce w sprzedaży? Ma być (względnie) tanio!

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 wkrótce w sprzedaży? Ma być (względnie) tanio! Nowości Plotki / Przecieki

Jeśli czekacie na pojawienie się w sprzedaży 7-calowego dziecka Acera, mam dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że ostatnia informacja o lipcowej rynkowej premierze tego tabletu może się okazać prawdziwa. Wskazują na to choćby przygotowania sieci sklepów Walmart do pojawienia się Iconia Tab A100 na ich półkach sklepowych, co potwierdzają poniższe zdjęcia.

Ciekawostką jest natomiast cena Acera Iconia Tab A100. Początkowo tablet miał kosztować między 449 a 499 dolarów – jak się przekonacie patrząc poniżej – będzie trzeba za niego zapłacić sporo mniej – urządzenie zostało ostatecznie wycenione na 349 dolarów. W przeliczeniu na polską walutę daje to ok. 1000 złotych, czyli patrząc realistycznie, w Polsce w 1500 zł może się zamknąć. A to dobrze wróży – weźmy pod uwagę Samsunga Galaxy Tab, który ze starszą wersją Andka kosztuje obecnie ok. 1150 zł (oczywiście tu trzeba zaznaczyć, że Acer ma 8GB pamięci, a SGT – 16GB).

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 wkrótce w sprzedaży? Ma być (względnie) tanio! Nowości Plotki / Przecieki

Tablet Acera z Androidem Honeycomb, pracuje dzięki dwurdzeniowe Tegrze 2 o taktowaniu 1GHz. Na jego pokładzie znajdziemy 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 512MB RAM, wyjście HDMI, WiFi, aparat 5 Mpix, Bluetooth, WiFi, kamerkę 2 Mpix, 8GB pamięci oraz slot kart microSD.

Warto przypomnieć, że jego premiera miała miejsce podczas targów MWC 2011 w Barcelonie, a do sprzedaży miał wejść w połowie kwietnia – nie wszedł, więc premierę przesunięto na maj. Wtedy to okazało się, że jego rynkowa premiera została przesunięta (na drugą połowę roku, uściślając, prawdopodobnie na trzeci kwartał). Powód? Prawdopodobnie problemy z działaniem Honeycomb na 7-calowym ekranie.

Acer Iconia Tab A100 wejdzie do sprzedaży prawdopodobnie pod koniec lipca.

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100 wkrótce w sprzedaży? Ma być (względnie) tanio! Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona