Acer Iconia Tab A100/A101 w sprzedaży w Polsce. Poznajcie ceny! - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A100/A101 w sprzedaży w Polsce. Poznajcie ceny!

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A100/A101 w sprzedaży w Polsce. Poznajcie ceny! Nowości

Acer Iconia Tab A100 to jeden z niewielu tabletów, który – na swoją rynkową premierę – kazał czekać bardzo, bardzo długo… Początkowo do sprzedaży w wybranych krajach europejskich miał trafić już w kwietniu, jednak po pojawieniu się pewnych problemów z działaniem Androida Honeycomb na 7-calowym ekranie, jego premiera została przesunięta na drugą połowę roku, o czym cały świat dowiedział się dzięki Tabletowo.pl. Czy to czekanie się opłaciło możecie ocenić sami, bo sprzęt ten właśnie trafia na półki sklepowe w Polsce. Ile przyjdzie nam za niego zapłacić?

Cena Acera Iconia Tab A100 w Polsce wynosi 1349 złotych – za wersję z 8GB pamięci i WiFi (bez 3G). Urządzenie z 3G (i 8GB pamięci)  – Acer Iconia Tab A101 – jest sporo droższe – przyjdzie nam za nie zapłacić 1699 złotych. Dużo, mało, w sam raz?

Za te pieniądze otrzymujemy jeden z niewielu tabletów pracujących w oparciu o Androida Honeycomb – w tym przypadku w wersji 3.2. Urządzenie zostało wyposażone w dwurdzeniowy procesor Tegra 2 o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB RAM, WiFi, bateria o pojemności 1530 mAh (do 4,5h pracy), wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, slot kart microSD, microUSB oraz wyjście HDMI.

Urządzenie można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i wiśniowej.

Kilka miesięcy temu sporo Czytelników Tabletowo.pl wyrażało zainteresowanie tym tabletem. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona