Acer Iconia One 7 z procesorem Intela oficjalnie zaprezentowany | Tabletowo.pl

Acer Iconia One 7 z procesorem Intela oficjalnie zaprezentowany

Dołącz do dyskusji 0
iconia-one-7_family

Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się konferencja, na której Acer zaprezentował swój nowy tablet Acer Iconia One 7. Urządzenie posiada 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli z technologią IPS. Tablet został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2560, taktowany zegarem 1,6 GHz oraz pamięć RAM 1 GB.  Acer Iconia One 7 będzie można kupić w dziesięciu wersjach kolorystycznych oraz w dwóch wersjach, co do pojemności pamięci wewnętrznej – 8 GB lub 16 GB.

https://www.youtube.com/watch?v=B7G0WJqiqA8

W tablecie nie zabraknie również przedniej kamerki do wideorozmów o niskiej rozdzielczości VGA czy tylnego aparatu, którego rozdzielczość to 5 Mpx. Dzięki usłudze AcerCloud użytkownicy będą mogli udostępniać na kilku urządzeniach swoje zdjęcia, filmy, muzykę czy dokumenty, a jeżeli zabraknie pamięci wewnętrznej, to będzie można ją rozszerzyć dzięki slotowi na karty microSD.

Tablet działa na baterii o pojemności 3700 mAh, natomiast waga urządzenia to 320 g, a grubość 8,9 mm. Acer Iconia One 7 trafi do polskich sklepów pod koniec bieżącego kwartału, a jego sugerowana cena to 399 zł. Na starcie tablet będzie wyposażony w Androida 4.2.2 Jelly Bean z aktualizacją do KitKata.

[Źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona