Acer Iconia A3-A10 coraz bliżej prezentacji | Tabletowo.pl

Acer Iconia A3-A10 coraz bliżej prezentacji

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie benchmarki są dla nas skarbnicą wiedzy, zawierającą mnóstwo cennych informacji odnośnie nadchodzących urządzeń, które jeszcze nie zostały oficjalnie zaprezentowane. Jako że targi IFA 2013 tuż za rogiem (wydarzenie startuje już za tydzień), nie powinien dziwić nas fakt, że w sieci znajdujemy kolejne informacje dotyczące sprzętu, który prawdopodobnie poznamy w Berlinie. Jednym z nich jest tablet Acer Iconia A3-A10, którego istnienie już w czerwcu oficjalnie potwierdził jeden z przedstawicieli producenta, a aktualnie pojawił się w GFX Benchmark.

Kilka miesięcy temu Acer zapowiedział, że tablety z najwyższej półki lekko odstawia na bok, by bliżej przyjrzeć się rynkowi niskobudżetowych urządzeń i to właśnie na nim najbardziej powalczyć o klientów. Tak też właśnie było w przypadku takich modeli, jak Iconia A1-810, Iconia B1 i Iconia B1-710. Nie inaczej będzie w przypadku modelu Iconia A3-A10. Można tak wnioskować po zastosowanym w nim procesorze MediaTeka.

Acer Iconia A3-A10 ma być tabletem wyposażonym w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz czterordzeniowy procesor MediaTek MT8125 z PowerVR SGX44MP. Całość będzie pracowała pod kontrolą Androida 4.2.2 (ale kto wie, może po wyjęciu z pudełka będzie dostępna aktualizacja do Androida 4.3?). I póki co tylko tyle wiemy na jego temat.

Trudno nie odnieść wrażenia, że idąc tą drogą Acer sukcesywnie realizuje plan sprzedania 10 milionów tabletów w 2013 roku.

Acer Iconia A3-A10

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona